סיקור תערוכת האביב לזכר דני ויעל ברוס ז"ל (II) - כפר הס 2017 - שופט יוחאי ברק-ליפק , ישראל


לאחר הטקס, ובתוספת של כיבוד קל, המשכנו את התערוכה בשיפוט של יוחאי ברק-ליפק.

נוסף לנו עוד כלב שפספס את השיפוט בתערוכה הראשונה כך שהיינו 21 כלבים (משלושת הצבעים).

כמו קדם, התחלנו בגזע הכחול עם 3 נציגים בכיתות צעירים

Fabulous Tyson Carmit's Gaints של יעקב זיידנברג קיבל מצוין, מנצח כיתה, JCAC, הצעיר הטוב בגזע, הזכר הטוב בגזע, מנצח הגזע, סגן ראשון לצעיר הטוב בתערוכה וסגן שני לכוכב התערוכה. מזל טוב לטייסון, מתערוכה זו הוא אלוף ישראל צעיר!

Fortune Cerulean Carmit's Giants של מיטל בר-סלע קיבלה מצוין-2.

Fantasy Carmit's Giants של ציפורת כרמל קיבלה מצוין-1, מנצחת כיתה, JCAC, הנקבה הטובה בגזע ומנצחת המין הנגדי.

המשכנו לגזע השחור/הארלקין עם 8 נציגים

Django השחור של קובי טליאס (מגדלים רננה ואופיר כהן) השתתף בכיתת הפעוטים, קיבל מבטיח מאוד ומנצח כיתה.

Troya ההארלקינית בבעלות וגידול של רננה ואופיר כהן, השתתפה בכיתת הפעוטות, קיבלה מבטיח מאוד, מנצחת כיתה, הפעוטה הטובה בגזע והפעוטה הטובה בתערוכה.

Massimo Del Castello Dellle Rocche השחור של פרנק ניקי, השתתף בכיתת הגורים והסתפק הפעם בציון מבטיח.

Astro Cleogarden ההארלקין של גילי לופו, השתתף בכיתת צעירים הסתפק הפעם בטוב מאוד.

Play Boy For Dead Sea ההארלקין של רננה ואופיר כהן, השתתף בכיתת האלופים, קיבל מצוין-2 ו- ReGCAC.

Lichgrand from Dead Sea ההארלקין של אינס מרושאק השתתף בכיתת אלופים, קיבל מצוין-1, מנצח כיתה, GCAC, הזכר הטוב בגזע, מנצח הגזע וסגן ראשון לכוכב התערוכה.

Zeus Atlas Von Carmit המנטל של ציפורת כרמל, השתתף בכיתת הקשישים, קיבל מצוין, מנצח כיתה, VCAC, הקשיש הטוב בגזע והקשיש הטוב בתערוכה. מזל טוב לזאוס, מתערוכה זו הוא אלוף ישראל קשיש!

Cleogarden Cleo הגלימה של אלונה אונוחובה, השתתפה בכיתת הצעירות, קיבלה מצוין, מנצחת כיתה, JCAC, הצעירה הטובה בגזע, הנקבה הטובה בגזע, מנצחת המין הנגדי וסגנית שניה לצעיר הטוב בתערוכה. מזל טוב לקליאו, מתערוכה זו היא אלופת ישראל צעירה!

סיימנו את התערוכה עם הגזע החום/מנומר עם 10 נציגים

Frigga Crusader of Apokalipsa החומה ש ל ציפורת כרמל השתתפה בכיתת הגורות קיבלה מבטיחה מאוד, מנצחת כיתה, הגורה הטובה בגזע והגורה הטובה בתערוכה.

El-Ray Carmit's Giants המנומר של רז ואלמוג קדושים וציפורת כרמל השתתף בכיתת צעירים, קיבל מצוין, מנצח כיתה, JCAC, הצעיר הטוב בגזע, והצעיר הטוב בתערוכה. מזל טוב לאל-ריי, מתערוכה זו הוא אלוף ישראל צעיר!

Forever Young-T del Piccolo Jigo המנומר של דימיטרי ולובה אוברובסקי השתתף בכיתת המתבגרים, קיבל מצוין, מנצח כיתה ו- CAC. מזל טוב לפוריק, מתערוכה זו הוא אלוף ישראל!

Leopold Kelev Tov Yerushalaim החום של ליליאנה גוראל השתתף בכיתה הפתוחה והסתפק הפעם בטוב מאוד.

Tiger flipper Kelev Tov Yerushalaim המנומר של דורה פט השתתף בכיתה הפתוחה וקיבל מצוין, מנצח כיתה ו ReCAC.

Lion King Kelev Tov Yerushalaim המנומר של לאוניד ליטבק ודימיטרי אוברובסקי השתתף בכיתת אלופים, קיבל מצוין, מנצח כיתה ו GCAC, הזכר הטוב בגזע ומנצח המין הנגדי.

Elza Carmit's Giants החומה של ציפורת כרמל השתתפה בכיתת הצעירות, קיבלה מצוין, מנצחת כיתה ו- JCAC.

Ananas Forever Great החומה של טלי הלפרין השתתפה בכיתת מתבגרות והסתפקה הפעם בטוב מאוד.

Arista kelev Tov Yerushalaim החומה של דימיטרי ולובה אוברובסקי השתתפה בכיתת אלופות, קיבלה מצוין-1, מנצחת כיתה, GCAC, הנקבה הטובה בגזע, מנצחת הגזע וכוכבת התערוכה.

Chevrolet Donna Carmit's Giants החומה של ארנון נחמני וציפורת כרמל השתתפה בכיתת אלופות, קיבלה מצוין-2 ו ReGCAC.

שוב תודות למשתתפים, האורחים, השופט, הפעילים, כמובן לאורן על האירוח ולאיתן על התמונות.

בתערוכה זו (והקודמת) אספנו 6 (!) אלופים חדשים! מזל טוב לכל הזוכים ובהצלחה בהמשך לכל מי שלא זכה הפעם, וגם לאילו שנשארו הפעם בבית.

לחצו כאן לטבלת התוצאות המלאה

#תערוכתמועדון