סיקור תערוכת האביב לזכר דני ויעל ברוס ז"ל (I) - כפר הס 2017 - שופט דורון ראכלין , ישראל


עוד שנה חלפה ושוב אנחנו זוכרים ונזכרים בדני ויעל ברוס ז"ל בתערוכת האביב שכבר הפכה למסורת לזכרם.

עקב החום הכבד, קודם כל התחלנו בשיפוט ורק לאחר בחירת כוכב התערוכה ערכנו כהרגלנו טקס קצר עם משפחתם של דני ויעל.

לתערוכה נרשמו 22 כלבים (בפועל הגיעו 20) - זהו רישום יפה עבור המועדון שלנו - עם נציגים מכל הצבעים.

התחלנו בגזע הכחול עם 3 נציגים בכיתות צעירים

Fabulous Tyson Carmit's Gaints של יעקב זיידנברג קיבל מצוין, מנצח כיתה, JCAC, הצעיר הטוב בגזע, הזכר הטוב בגזע, מנצח הגזע, סגן ראשון לצעיר הטוב בתערוכה וסגן שני לכוכב התערוכה.

Fortune Cerulean Carmit's Giants של מיטל בר-סלע קיבלה מצוין, מנצחת כיתה, JCAC, הנקבה הטובה בגזע ומנצחת המין הנגדי.

Fantasy Carmit's Giants של ציפורת כרמל הסתפקה הפעם בטוב מאוד.

המשכנו לגזע השחור/הארלקין עם 7 נציגים

Django השחור של קובי טליאס (מגדלים רננה ואופיר כהן) השתתף בכיתת הפעוטים, קיבל מבטיח מאוד ומנצח כיתה.

Troya ההארלקינית בבעלות וגידול של רננה ואופיר כהן, השתתפה בכיתת הפעוטות, קיבלה מבטיח מאוד, מנצחת כיתה, הפעוטה הטובה בגזע והפעוטה הטובה בתערוכה.

Massimo Del Castello Dellle Rocche השחור של פרנק ניקי, השתתף בכיתת הגורים, קיבל מבטיח מאוד, מנצח כיתה, הגור הטוב בגזע והגור הטוב בתערוכה.

Astro Cleogarden ההארלקין של גילי לופו, השתתף בכיתת צעירים, קיבל מצוין ללא תואר.

Play Boy For Dead Sea ההארלקין של רננה ואופיר כהן, השתתף בכיתת האלופים, קיבל מצוין, מנצח כיתה, GCAC, הזכר הטוב בגזע, מנצח הגזע וסגן ראשון לכוכב התערוכה.

Zeus Atlas Von Carmit המנטל של ציפורת כרמל, השתתף בכיתת הקשישים, קיבל מצוין, מנצח כיתה, VCAC, הקשיש הטוב בגזע והקשיש הטוב בתערוכה.

Cleogarden Cleo הגלימה של אלונה אונוחובה, השתתפה בכיתת הצעירות, קיבלה מצוין, מנצחת כיתה, JCAC, הצעירה הטובה בגזע, הנקבה הטובה בגזע, מנצחת המין הנגדי וסגנית שניה לצעיר הטוב בתערוכה.

סיימנו את התערוכה עם הגזע החום/מנומר עם 10 נציגים

Frigga Crusader of Apokalipsa החומה ש ל ציפורת כרמל השתתפה בכיתת הגורות והסתפקה הפעם במבטיחה.

El-Ray Carmit's Giants המנומר של רז ואלמוג קדושים וציפורת כרמל השתתף בכיתת צעירים, קיבל מצוין, מנצח כיתה, JCAC, הצעיר הטוב בגזע, והצעיר הטוב בתערוכה.

Forever Young-T del Piccolo Jigo המנומר של דימיטרי ולובה אוברובסקי השתתף בכיתת המתבגרים, קיבל מצוין, מנצח כיתה, CAC, הזכר הטוב בגזע, מנצח הגזע וכוכב התערוכה.

Leopold Kelev Tov Yerushalaim החום של ליליאנה גוראל השתתף בכיתה הפתוחה וקיבל מצוין-2.

Tiger flipper Kelev Tov Yerushalaim המנומר של דורה פט השתתף בכיתה הפתוחה וקיבל מצוין-1 ו ReCAC.

Lion King Kelev Tov Yerushalaim המנומר של לאוניד ליטבק ודימיטרי אוברובסקי השתתף בכיתת אלופים, קיבל מצוין, מנצח כיתה ו GCAC. מזל טוב לקינג, מתערוכה זו הוא אלוף על ישראלי!

Elza Carmit's Giants החומה של ציפורת כרמל השתתפה בכיתת הצעירות, קיבלה מצוין ללא תואר.

Ananas Forever Great החומה של טלי הלפרין השתתפה בכיתת מתבגרות והסתפקה הפעם בטוב מאוד.

Arista kelev Tov Yerushalaim החומה של דימיטרי ולובה אוברובסקי השתתפה בכיתת אלופות, קיבלה מצוין-1, מנצחת כיתה, GCAC, הנקבה הטובה בגזע ומנצחת המין הנגדי.

Chevrolet Donna Carmit's Giants החומה של ארנון נחמני וציפורת כרמל השתתפה בכיתת אלופות, קיבלה מצוין-2 ו ReGCAC.

תודה רבה למשתתפים, לאורחים, לשופט, הפעילים, כמובן לאורן על האירוח ולאיתן על התמונות.

סיקור המשך התערוכה בשיפוטו של יוחאי ברק-ליפק בפוסט נפרד.

לחצו כאן לטבלה התוצאות המלאה

#תערוכתמועדון