סיקור תערוכת לילה כפולה (I) - אביחיל - 11 ספטמבר, 2021 - שופטת מיטל בר-סלע, ישראל

סיקור התערוכה הזה, עבורי, שונה בהרבה מכל הסיקורים שכתבתי בעבר. לראשונה, אני לא נמצאת בעמדת הצופה (מחוץ לסרט סימון הזירה או מהמזכירות) וגם לא בעמדת משתתפת אלא בעמדת השופטת. 15 שנים עברו מאז הצטרפתי לשורות המועדון וסביר שלפחות עשור מתוכן לא עלה בדעתי שיום אחד אעמוד במקום הזה. נרגשת מאוד אבל עם חיוך ענק על הפנים, סומכת עליכם ומודה לכם שכיבדתם אותי בנוכחותם ואפשרתם לי להתנסות "במגרש הביתי" באווירה הכל כך משפחתית ומחבקת שמאפיינת את המועדון שלנו.


את התערוכה פתחנו בטקס קצר לזכרם של מקימי המועדון - דני ויעל ברוס ז"ל. כבכל שנה אנחנו זוכרים, נזכרים ומתגעגעים יחד עם בני משפחתם (הפעם בהרכב מעט מצומצם). התאריך אפילו חל בדיוק על יום פטירתו של דני ז"ל.


לתערוכה נרשמו 14 כלבים, אך 2 מתוכם לא יכלו להגיע עקב נסיבות קורונה. היו לנו נציגים משלושת מופעי הצבע, כולל כלבים שזוהי התערוכה הראשונה שלהם כשמחציתם שייכים לכיתות הצעירים.


התחלנו את התערוכה עם 4 נציגים מהצבע השחור/הארלקין כולם זכרים.

בכיתת צעירים Charming Phantom השחור של גיל בסרב קיבל הפעם לא ניתן לשיפוט.

בכיתת הזכרים הפתוחה השתתפו שני כלבים - הארלקין Fantom Cleogarden של ערן רוזן קיבל מצוין-2 ו- ReCAC ; השחור Io Ethan Hunt Iz Mira Moih Grez של קסניה גרומובה קיבל מצוין-1 ו- CAC.

בכיתת אלופים Beautiful Bluemoon ההארלקין של אוקסנה ארזי קיבל מצוין, GCAC, הזכר הטוב בגזע, מנצח הגזע וסגן ראשון לכוכב התערוכה. מזל טוב ללוקאס, מעתה אלוף על ישראלי


המשכנו עם נציגה יחידה בצבע הכחול - Affra Jannis’s World השתתפה בכיתת הצעירות, קיבלה מצוין, JCAC, הצעירה הטובה בגזע, הנקבה הטובה בגזע, מנצחת הגזע, סגנית ראשונה לצעיר הטוב בתערוכה וסגנית שנייה לכוכב התערוכה.


סיימנו את התערוכה עם 7 נציגים בצבע החום -

כל הזכרים במופע הצבע השתתפו בכיתת הצעירים - דין Dyn Kelev Tov Yerushalaim של טטיאנה ספיקוב קיבל מצוין 2 ו- ReJCAC ; ג'יסי DJC Kelev Tov Yerushalaim של עפר אלעד קיבל מצוין 1, JCAC, הזכר הטוב בגזע, הצעיר הטוב בגזע, מנצח הגזע, הצעיר הטוב בתערוכה וכוכב התערוכה ; ארוס Viskonty Dog Eros Ben Gold של אלנה קונופלבה קיבל מצוין 3.

בכיתת הצעירות Do Re Mi Kelev Tov Yerushalaim המנומרת של דימיטרי וליבי אוברובסקי קיבלה מצוין, JCAC, הנקבה הטובה בגזע ומנצחת המין הנגדי.

בכיתת הנקבות הפתוחה השתתפו 2 נקבות - המנומרת Fiesta Del Fuego Fera's Sun Dogs של ציפורת כרמל קיבלה טוב מאוד ; והמנומרת Penelope Kelev Tov Yerushalaim של דימיטרי וליבי אוברובסקי קיבלה מצוין ו- CAC.

בכיתת אלופות Arista Kelev Tov Yerushalaim החומה של דימיטרי וליבי אוברובסקי קיבלה מצוין ו- GCAC.


המקצה שסיים את התערוכה היה מקצה בתי הגידול ששנים רבות עברו מאז הוצג במועדון שלנו.

הוצגו 3 כלבים - שני צעירים DJC, Do Re Mi יחד עם אימם Arista מבית הגידול Kelev Tov Yerushalim של דימיטרי וליבי אוברובסקי

שלושת הכלבים היו מנצחי הגזע עבורי - ראשית הצעירים אכן היו מנצח הגזע ומנצחת המין הנגדי ואני עוד צופה להם הצלחות רבות, מעבר לזה לראות את אריסטה שאולי לא נראית כפי שנראתה בצעירותה ("ממרום גיל 6.5") ובכל זאת הצליחה להרשים בהצגה מלאת עוצמה ונוכחות.


תודה רבה לבעלי הכלבים, המציגים וכמובן לכלבים עצמם :)

תודה רבה לפעילי השולחן - רועי מלכיור - המזכיר שלי, שופט בתחילת דרכו, נתן לי תחושה טובה ובטחון מעצם הנוכחות שלו, ורעות דישבק, מזכירת השולחן, שמתחילה גם היא את מסלול השיפוט - מאמינה בה ומאחלת גם לה המון בהצלחה.

תודה רבה לאורחים שהגיעו לבקר (כולל ההורים ;)) וכמובן לשמשון שפתח עמדת פלאפל ש(כרגיל) השאירה טעם לעוד.

תודה ענקית לחברי לוועד שמאמינים ותומכים לכל אורך הדרך - איתן, דימיטרי, ציפורת וטלי.

והכי הכי - תודה לאיתן - על העקשנות, נחישות, סבלנות שאין לתאר במילים ובעיקר בהרבה אמונה ופרגון שבלעדיהם לא הייתי מגיעה לרגע הזה. איתן - לכבוד הוא לי להיות תלמידה שלך.